Czy trener jest Tobie potrzebny?

Potrzeba na trenerów rośnie z roku na rok. Można zauważyć, że ostatnie kilka lat to wysyp trenerów personalnych, są wszędzie na Facebook, Instagram, Youtube. Pewnie i Ty masz kilku trenerów w swoich znajomych. Czy każdy z tych trenerów jest dobrym trenerem… bywa różnie ale dziś nie o tym. Dziś postaram się odpowiedzieć na pytanie:

Czy trener jest Tobie potrzebny?

Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna. Trener jest potrzebny w życiu każdego kto chce mieć wyniki. Wyniki w sporcie, biznesie, życiu. Trenerów mamy w każdej dziedzinie. Od Ciebie zależy w czym się aktualnie chcesz rozwijać. Zobacz, że każdy zawodowy sportowiec ma trenera. Po co? Skoro jest zawodowym sportowcem to powinien wiedzieć jak trenować, szlifować swoją kondycję itd.

Nie do końca to tak wygląda. Sportowiec jest dobry bo ma dobrego trenera. Za każdym sukcesem stoją osoby od których się uczysz, zdobywasz umiejętności, wiedzę, które w odpowiednim momencie skarcą i pochwalą.

Z taką pomocą zawsze osiągniesz wyniki 2 x szybciej, bo korzystasz z doświadczenia i wiedzy osoby, która po prostu ma tą wiedzę. Trener to taka pigułka wiedzy i doświadczenia w danym temacie. Jeśli Ty chcesz poprawić swoją sylwetkę to masz dwa wyjścia:

Przeczytaj też mój artykuł dlaczego warto mieć trenera personalnego. Kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *