Czy trener jest Tobie potrzebny?

Potrzeba na trenerów rośnie z roku na rok. Można zauważyć, że ostatnie kilka lat to wysyp trenerów personalnych, są wszędzie na Facebook, Instagram, Youtube. Pewnie i Ty masz kilku trenerów w swoich znajomych. Czy każdy z tych trenerów jest dobrym trenerem… bywa różnie ale dziś nie o tym. Dziś postaram się odpowiedzieć na pytanie:

Czy trener jest Tobie potrzebny?

Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna. Trener jest potrzebny w życiu każdego kto chce mieć wyniki. Wyniki w sporcie, biznesie, życiu. Trenerów mamy w każdej dziedzinie. Od Ciebie zależy w czym się aktualnie chcesz rozwijać. Zobacz, że każdy zawodowy sportowiec ma trenera. Po co? Skoro jest zawodowym sportowcem to powinien wiedzieć jak trenować, szlifować swoją kondycję itd.

Nie do końca to tak wygląda. Sportowiec jest dobry bo ma dobrego trenera. Za każdym sukcesem stoją osoby od których się uczysz, zdobywasz umiejętności, wiedzę, które w odpowiednim momencie skarcą i pochwalą.

Z taką pomocą zawsze osiągniesz wyniki 2 x szybciej, bo korzystasz z doświadczenia i wiedzy osoby, która po prostu ma tą wiedzę. Trener to taka pigułka wiedzy i doświadczenia w danym temacie. Jeśli Ty chcesz poprawić swoją sylwetkę to masz dwa wyjścia:

  • Pierwsze – korzystasz z pomocy trenera i osiągasz efekty
  • Drugie – uczysz się, zdobywasz wiedzę i umiejętności co wiąże się z poświęceniem czasu, a efektów i tak możesz nie mieć, bo… jeszcze jest doświadczenie, które się zdobywa latami

Przeczytaj też mój artykuł dlaczego warto mieć trenera personalnego. Kliknij tutaj.

Potrzebujesz indywidualnej diety lub wsparcia w dążeniu do idealnej formy?

Dołącz do grona osób, które mają: 

  • Skuteczne metody treningowe i żywieniowe
  • Dostęp do profesjonalnej wiedzy
  • Pewność, że robią to co trzeba
  • Wsparcie
  • WYNIKI !!!

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. Oto plan na Ciebie:

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “nie chce mi siꔓod jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie wymagać więcej. Znacznie więcej, bo możesz.
3. ZBUDUJ wymarzoną sylwetkę – w tym mogę Ci pomóc

Zapraszam do programu Metamorfozy Sylwetki Online.