Stwórz siebie z pomocą

INDYWIDUALNEGO 

PLANU TRENINGOWEGOSYLWETKI NIE BUDUJE SIĘ

AKTYWNOŚCIĄ. BUDUJESZ JĄ

TRENINGIEM.

Plan Treningowy na 8 tygodni

Większość kobiet rozpoczyna treningi bez planu i ćwiczy to, na co mają ochotę w danym dniu. Ten błąd może prowadzić do dwóch negatywnych skutków: braku efektów lub efektów nie tam, gdzie są potrzebne. Na przykład, jeśli chciałaś mieć szczupłe nogi, możesz zamiast tego zauważyć, że się one powiększają.

 

Kluczem do wymarzonej sylwetki jest indywidualnie zaprojektowany plan treningowy, który skupi się i poprawi najsłabsze strony Twojego ciała.

 

Czy tak wygląda Twoja wizyta na siłowni?

W pierwszej kolejności kierujesz się na strefę cardio, aby się rozgrzać. Następnie idziesz na strefę maszyn siłowych i skaczesz z maszyny na maszynę bez celu. Trochę brzuszków na maszynie, trochę odwodzenia i przywodzenia nóg, jakieś wyprosty ramion. Zerkasz przy okazji, co robią inne dziewczyny i udajesz, że wiesz, co robić, ale Twoim jedynym celem jest spocić się, zmęczyć i nie wygłupić.

 

Naprawdę chcesz tak dalej trenować?

Czy naprawdę uważasz, że osoby, które mają dobre efekty, wykonują przypadkowe ćwiczenia? Szczerze mówiąc, nie rozumiem takiego podejścia, żeby chodzić na siłownię i nie wiedzieć, co tam robić… jest to nieefetywne oraz stresujące!

 

Tak samo dobrze mogę pokazać osobie, która nie umie gotować, zdjęcie dowolnego dania i powiedzieć, żeby je przygotowała, oczywiście bez przepisu, tak jak Ty działasz bez planu treningowego.

 

Jeśli chcesz mieć efekty oraz zbudować zgrabną sylwetkę, np. dobrze zbudowane i jędrne mięśnie pośladkowe. Musisz podjąć konkretne działania w tym kierunku. Musisz mieć przepis. Plan treningowy jest tym przepisem i powinien być nastawiony na cel np. redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki lub inny.

 

Każdy z nas ma inne cele. Ma inną budowę ciała. Historię treningową. Dlatego plan treningowy powinien być indywidualnym doborem ćwiczeń. I nie może być przypadkowym zlepkiem ćwiczeń.

 

Sylwetkę buduję się treningiem przygotowanym dla Ciebie i pod Twoje cele. Dlatego plany układam na podstawie wstępnego wywiadu/ankiety m.in. o celach, zdrowiu, stylu życia, żywieniu.

A Ty potrzebujesz swojego indywidualnego planu.

Przy projektowaniu planów treningowych biorę pod uwagę:

Niestety, ale bardzo często plany u trenerów wyglądają podobnie do tego...

Znam historię, w której trenerka wysłała plan treningowy rozpisany SMS-em. I pyk 200 zł skasowane! 🤯

Mój plan treningowy zawiera....


Dodatkowo otrzymasz bonusowe materiały.

Otrzymasz dodatkowe materiały z wieloma pomocnymi infografikami, w których tłumaczę najważniejsze zasady w treningu siłowym.

 

 

Dowiesz się:

 

  • Co w treningu zapewnia progres sylwetki.
  • Dlaczego początkujące kobiety często nie mają efektów.
  • Czym jest skala RIR i dlaczego jest tak ważna.
  • W którym momencie kończyć serię, aby trening był skuteczny.

Sama wartość dodatków jest warta więcej niż cały plan, dla wielu to będzie GAME CHANGER, bo dzięki nim zrozumiesz najważniejsze zasady treningu modelującego sylwetkę.

Pod jakie cele układam plany treningowe?

Już za kilka dni możesz działać ze swoim planem treningowym.

Dziękuję, ale 169 zł to za duży koszt, wole dalej działać w ciemno i mieć marne efekty. 

 Co dalej po opłacie?

 
 

KROK 1

Od razu po dokonanej opłacie zostanie wysłana do Ciebie wiadomość email, w której pobierzesz ankiety i jasne instrukcje, jakich informacji potrzebuję od Ciebie, żeby ułożyć Twój spersonalizowany trening.

(Jeśli od razu po zakupie nie będzie wiadomości w skrzynce głównej, proszę sprawdzić SPAM czasem tam trafiają wiadomości.)

 

 

KROK 2

Po odesłaniu do mnie ankiet w przeciągu 5 dni roboczych dostaniesz na maila plan treningowy dokładnie dostosowany do Twojej sytuacji – celu, który chcesz osiągnąć, stylu życia, preferencji żywieniowych, warunków i oczywiście wszystkich informacji na temat Twojego zdrowia i stanu Twojej sylwetki.

 

 

KROK 3
Zaczniesz realizować swoje cele treningowe i notować efekty, jakich nie było przez ostatnie miesiące.  

 

Najczęściej zadawane pytania.

 

Co jeżeli nie mogę wykonywać niektórych ćwiczeń?

Trening jest zaprojektowany indywidualnie. Jeśli nie możesz wykonywać, niektórych ćwiczeń, masz kontuzje lub  schorzenia, które uniemożliwiają wykonywanie pewnych ruchów to wszystko będzie uwzględnione w planie treningowym. Pamiętaj, że nie ma ćwiczeń, których nie można zastąpić.

Jestem zdecydowany/a. Co teraz? Jak zacząć?

Odezwij się do mnie na Facebook lub na Maila. Napisz co Cię interesuje. W przeciągu kilku godzin się do Ciebie odezwę, omówimy szczegóły i prześle kwestionariusze (ankieta + raport) do wypełnienia. Na podstawie kwestionariuszy układam plany.

Czy rozpisuje treningi na warunki domowe?

Tak. Plany treningowe rozpisuje również na warunki domowe. Wystarczy, że wypiszesz mi jakim sprzętem dysponujesz np. rowerek stacjonarny, skakanka, hantelki, gumy mini band itp. Ciężar własnego ciała, butelki z wodą to też kg i można je śmiało wykorzystać do treningu.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

Pierwsze efekty odczuwalne zauważysz już po pierwszych dniach stosowania się do planów np. lepsze samopoczucie, lżej na żołądku. Pierwsze efekty wizualne zanotujesz już po pierwszych dwóch tygodniach np. mniejsze obwody, mniejsza waga.

Po 3 miesiącach zauważą Twoi znajomi. Po pół roku nie poznają Ciebie najbliżsi. Po roku będziesz w szoku. Ale pamiętaj aby NIGDY się nie porównywać do kogoś, bo tak naprawdę każdy z nasz ma swoje tempo i często to nie jest zależne od nas.

Czy wymagam badań lekarskich?

Nie. Jeśli masz aktualne badania to dobrze. Będzie jasna sprawa czy masz problemy ze zdrowiem.

Warto być świadomym tego, że jeśli nie masz badań, a coś Ci dolega to może mieć wpływ na Twoje efekty, a raczej ich brak np. niedoczynność tarczy, którą masz ale o tym nie wiesz.

Na jaki czas jest plan treningowy?

Plan treningowy rozpisany jest na 8 tygodni.

Jestem osobą początkującą i nie znam się na ćwiczeniach. Co robić?

W planie treningowym otrzymujesz link do filmiku z konkretnym ćwiczeniem. W ten sposób wiesz jak wygląda ćwiczenie. A jeśli dalej nie jesteś pewny/a techniki możesz dopytać instruktora, który jest na zmianie na siłowni lub możesz poradzić się znajomego, który ma już doświadczenie z treningiem.