Wsparcie na diecie – Jak wspierać partnerkę?

Wsparcie na diecie jest często tym czego brakuje Twojej partnerce. W mojej pracy jako trener bardzo często słyszę jak kobiety narzekają na swoich partnerów, którzy nie wspierają ich podczas nie łatwego zadania jakim jest odchudzanie. Co gorsza zdarza się, że podcinaj im skrzydła. Jak tego uniknąć?

Oto 10 obowiązkowych punktów. dzięki którym zapewnisz wsparcie na diecie i ułatwisz życie oraz osiągnięcie celu swojej drugiej połówce:

 1. Nie drocz się z nią. I nie podsuwaj pod nos smacznych rzeczy, których ona aktualnie nie może jeść np. pizzy.

 2. Ciesz się razem z nią z wyników jakie osiąga. A najbardziej z tych małych wyników, które ją dołują. Pokaż jej, że mały progres to nadal progres.

 3. Nie krytykuj jej wyglądu. To boli okrutnie, a nawet niszczy. Nigdy nie mów, że jest gruba, że jeszcze musi zgubić brzucha, że nie wygląda tak jak kiedyś itp. Bo po co? Tobie to nic nie da. Jej w taki sposób nie zmotywujesz, a wręcz przeciwnie. Starci pewność siebie i motywację do działania. Przyniesie to odwrotny skutek.

 4. Pogratuluj każdego straconego kilograma na wadze. Niby drobna rzecz, a pokazuje, że jej kibicujesz.

 5. Nie stwarzaj sytuacji do podjadania. Ja wiem, że to nie Ty jesteś na diecie ale staraj się przy niej nie jeść produktów na, które aktualnie nie może sobie pozwolić np. chipsy. Kiedy oglądacie wspólnie film.

 6. Zacznij również zdrowo się odżywiać. Prowadzenie dwóch kuchni, kiedy trzeba zrobić obiad dla siebie i dla reszty rodziny jest męczące i obciąż mocno finanse. A przecież Ty również zyskasz jak zaczniesz zdrowo jeść.

 7. Bądź czujny kiedy partnerka chce przejść na niebezpieczna i rygorystyczną dietę. Bo to zawsze się źle kończy. Porozmawiaj z nią lub wykup wizytę u dietetyka.

 8. Zacznij robić zdrowsze zakupy. Pokaż, że Ci też zależy na jej sukcesie.

 9. Nagradzaj ją kiedy osiągnie większy cel np. straci pierwsze 5 kg. I np. kup książkę ze zdrowymi przepisami jeśli lubi gotować. Wykup pakiet masaży lub inne zabiegi, które ją ucieszą.

 10. A najlepiej zacznij również dbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Dzięki temu wspólnie będziecie się wspierać.


  Tyle z mojej strony. Podsumowując wspieraj, zamiast dołować.
8 zasad zamiast diety

Potrzebujesz indywidualnej diety lub wsparcia w dążeniu do idealnej formy?

Dołącz do grona osób, które mają: 

 • Skuteczne metody treningowe i żywieniowe
 • Dostęp do profesjonalnej wiedzy
 • Pewność, że robią to co trzeba
 • Wsparcie
 • WYNIKI !!!

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. Oto plan na Ciebie:

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “nie chce mi siꔓod jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie wymagać więcej. Znacznie więcej, bo możesz.
3. ZBUDUJ wymarzoną sylwetkę – w tym mogę Ci pomóc

Zapraszam do programu Metamorfozy Sylwetki Online