Skuteczny program online „Kształtowanie Sylwetki”

To coś więcje niż tylko METAMORFOZA

Przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy metamorfozy - dieta, trening, suplementacja, monitorowanie efektów.


Dzięki temu zyskasz wymarzoną sylwetkę i nową jakość życia. A wszystko osiągniesz....


2 x SZYBCIEJ
(od działania na własną rękę)


Metody, które stosuję są skuteczne praktycznie za każdym razem jeśli tylko odpowiednio się zaangażujesz.

Pozwól, że zadam Ci 5 krótkich pytań. Jeśli odpowiesz na każde z nich zaprzeczając, to możesz zamknąć tę stronę. Umowa stoi?


 • Czy byłaś na diecie ale nie wytrzymałaś długo bo czułaś się ciągle głodna? TAK / NIE
 • Czy masz wrażenie, że zajęcia fitness, treningi dostępne w internecie oraz diety nie przynoszą Tobie oczekiwanych efektów? TAK / NIE
 • Czy chwytasz się każdej nowinki. Nowy trening ulubionej trenerki. Dieta Atkinsa, Dąbrowskiej, Keto. Kolejny rewelacyjny spalacz tłuszczu ale masz wrażenie, że żadna z tych rzeczy nie daje Ci wystarczających rezultatów? TAK / NIE
 • Czy jesteś tym wszystkim zmęczona? TAK / NIE
 • Czy nie wiesz jak to przerwać? Aby treningi, dieta, Twoje starania o lepszą sylwetkę były skuteczne? TAK / NIE

Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK lub zawahałaś się to….

koniecznie czytaj dalej!

A gdybyś osiągnęła swoją wymarzoną sylwetkę to jak byś się czuła?Jaki wpływ będzie to miało na Twoją samoocenę?

Myślę, że dokładnie wiesz i widzisz to oczami swojej wyobraźni, a nawet lubisz ten obraz, tylko że:

 

NIE WIESZ JAK TO ZROBIĆ

 

Ponieważ do tej pory kiedy próbowałaś to miałaś sukcesy mniejsze czy większe, ale zawsze coś stanęło na drodze do celu:

 

 • głód
 • niepohamowana chęć na słodkie
 • stres, a właściwie jego zajadanie
 • impreza 
 • wypady weekendowe
 • brak czasu albo pomysłu – co jeść

Poddajesz się więc w swoich wysiłkach i zostajesz z przekonaniem… “ja już tak mam,  brakuje mi motywacji, silnej woli i samokontroli” albo… “to wcale nie działa, nie mam efektów, poddaję się”.

 

 

Kobiety mają 3 cele.
Który jest Twój?

 

1. Chcesz zdrowo schudnąć (na stałe pozbyć się nadmiaru kg)

Próbowałaś już wielokrotnie i zawsze kończyło się niepowodzeniem, a nawet efektem  jojo. Prawdopodobnie jesteś w takim miejscu swojego życia, że masz już dość próbowania i testowania kolejnych cudownych diet. Być może uważasz też, że jesteś skazana na nadwagę. Co jest błędem bo każdą sylwetkę da się poprawić. Każdą! Potrzebny jest Ci solidny i dopasowany plan, który pomoże wytrwać w tej drodze po szczupłą sylwetę, a wytrwałość rośnie wraz z dopasowaniem diety i ćwiczeń do twoich warunków i stylu życia, serio.

 

2. Chcesz wyrzeźbić sylwetkę (wymodelować ciało)

Może brzuch się zmienił po ciąży, brakuje Ci wcięcia w talii, albo podobają Ci się krągłe pupy i wyrzeźbione plecy. To jest do zrobienia! Nie ma co ukrywać ale nie każdą kobietę matka natura obdarzyła proporcjami i kształtami jak z okładki gazet. Czasem też psujemy swoje sylwetki na własne życzenie, przez siedzący tryb życia, brak ruchu czy złe odżywianie.  Ale spokojnie, wszystko da się poprawić za pomocą odpowiednio ułożonego treningu skupiającego się na słabszych partiach oraz żywieniu, które dostarczy energii i budulca.

 

3. Chcesz przytyć (zbudować więcej masy mięśniowej) 

Mała waga też bywa problemem, doskonale o tym wiem, bo pomagam zbudować masę mięśniową kobietom, które jej potrzebują, bo na przykład chcą w końcu poczuć się bardziej kobieco, na co bardzo szczupła sylwetka im nie pozwala. Dlatego jeśli chcesz zdobyć 5-10 kg więcej, w postaci zdrowej sylwetki, to wiem jak to zrobić.

4 BŁĘDY przez, które możesz zapomnieć o
zdrowej i atrakcyjnej sylwetce.

Ogólne zasady są, no cóż… ogólne. 

Jak ktoś tworzy dietę “dla wszystkich” to najczęściej jest ona bardzo nisko kaloryczna, żeby każdy na niej chudł, chociażby na początku – ile wytrzyma.  A przecież każdy z nas jest inny – osoba z większą nadwagą nie ma praktycznie żadnych szans na utrzymanie takiej diety i jej ciało z całą mocą postawi jej opór, żeby się ratować.  Z kolei jeśli zostały Ci tylko ostatnie kilogramy do zrzucenia i na dodatek chcesz się “ujędrnić” potrzebujesz bardzo spersonalizowanego podejścia (czytaj żywienie plus trening) żeby je ruszyć. Nawet małe niedopasowanie diety, może sprawić, że Twój wysiłek pójdzie na marne.

 

CO ZAMIAST TEGO?

 

Dieta dopasowana do Twojej unikalnej sytuacji – Twojego zapotrzebowania energetycznego, celu do osiągnięcia, stylu życia, stylu odżywiania oraz typu metabolicznego.

Na dobrze dobranej diecie nie masz uczucia głodu i problemu co zjeść. Oczywiście, że taka dieta też oznacza zmiany w stosunku do tego jak jadłaś do tej pory, ale te zmiany są realne do utrzymania. Ponieważ nie stanowią dla organizmu sytuacji zagrożenia, przed którą trzeba się bronić.

Po prostu mniej jedz i więcej się ruszaj? Gdyby to było takie proste to mój zawód by nie istniał. Ale jest to znane powiedzenie, które mamy już utrwalone w podświadomości i które sprawia, że:

Albo wypacasz coraz więcej na bieżni czy innej zumbie, a efektów i tak nie widzisz (często również dlatego, że po takim treningu jesteś głodna jak wilk i zmiatasz wszystko co zobaczysz przed sobą).

Albo ruszać Ci się nie chce / nie masz czasu / nie wiesz jak i tkwisz w poczuciu winy, że tak o siebie nie dbasz, a na to poczucie wiadomo co jest najlepsze – coś słodkiego albo chrupiącego. Tylko okazuje się, że jedynie dodaje to i do kilogramów i do poczucia winy zamiast pomagać.


CO ZAMIAST TEGO?

 

Trening dopasowany do Twojej obecnej sytuacji – stylu życia, poziomu sprawności, celu do osiągnięcia i środków, które posiadasz. Ruszać nie trzeba się więcej, tylko mądrzej. 

Czy wiesz, że krótki ale dobrze zaprojektowany trening może przynosić Ci rezultaty jeszcze do kilkunastu godzin po treningu, a nowa masa mięśniowa podkręcać ogólnie metabolizm? Podczas gdy przy długim treningu cardio spalasz kalorie tylko podczas ćwiczeń i to dopiero po jakichś 3 kwadransach od ich rozpoczęcia…

Próbowałaś już sama, ale ciężko wytrwać Ci w postanowieniu, albo odpuszczasz, bo nie widzisz efektów? Oprócz pierwszych dwóch punktów jest jeszcze jeden problem, który sabotuje Twoje starania – nie wiesz w jaki sposób realnie oceniać, czy to co robisz działa czy nie działa.

Najczęściej odchudzanie czy “rzeźbienie” zaczynamy od obrazu osiągniętego celu w głowie. To dobrze mieć cel, ale trzeba też rozumieć jak wygląda droga do niego. 

Inaczej to trochę tak jakby wsiadać do auta, żeby pojechać 500km nad morze i być rozczarowanym, że po pół godzinie jazdy nie widzisz plaży.

 

CO ZAMIAST TEGO?

 

Świadome monitorowanie wyników. Zrozumienie co się ma dziać i kiedy to jedna sprawa. Monitorowanie tego to druga. A jeszcze będąc pod czujnym okiem specjalisty możesz na tej podstawie korygować działania tak, by te wyniki były jak najszybsze – w mądry sposób oczywiście.

Tak właśnie możesz się czuć, kiedy jesteś sama z tym wyzwaniem – jakby to była walka. Nie dość, że nie masz wsparcia od bliskich Ci osób i znajomi zajadają co chcą… to jeszcze niedobrana dieta nie pomaga – czujesz głód albo silną chęć na podjadanie słodkiego albo słonego.

Kiedy się poddajesz, ciężko Ci wrócić na właściwe tory.


CO ZAMIAST TEGO?

 

Jest dużo łatwiej kiedy masz wsparcie. Jeśli nie znajdujesz go u bliskich, takim wsparciem mogę być ja. Nie tylko profesjonalnie rozpiszę Ci dietę i ćwiczenia, ale i przypilnuję, skontroluję, pogłaszczę i kopnę w … kiedy trzeba. Profesjonalnie wysłucham i wesprę. Od tego jestem, a nazywaj to jak chcesz – wsparcie, motywator, bat nad głową, kontrola – najważniejsze, że działa:

“ZAWSZE mogę do niego napisać a on mnie naprostuje, pomoże, doradzi i poda pomocną dłoń.”


Kim jestem?


Nazywam się Radosław Kojta.

Jestem trenerem personalnym oraz trenerem online.

Na co dzień pracuję głównie z kobietami i specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki. Pomagam kobietom osiągnąć szczyt swojej formy lub inaczej – spełniam ich marzenia jeśli chodzi o sylwetkę.

Uwielbiam pomagać ludziom, w związku z tym pracuję indywidualnie z klientami ale również działam aktywnie w social media takich jak Youtube, Facebook i Instagram dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jestem również autorem bloga o tematyce fitness.

 

“Jest nie tylko kopalnią wiedzy na temat diety i ćwiczeń, profesjonalistą ale przede wszystkim świetnie dogaduje się z ludźmi i naprawdę POMAGA”

 

 

0
Liczba Udanych Metamorfoz

Taka liczba to już nie przypadek, szczęście, fuks. To powtarzalny schemat. Podstawowym elementem pracy trenera jest dostarczenie powtarzalnych rezultatów z podopiecznym. Powtarzalność ta jest namacalnym dowodem doświadczenia trenera oraz połączeniu merytoryki z praktyki.

 

“Kształtowanie sylwetki” to kompleksowy i bardzo skuteczny program, a dowodem na jego skuteczność jest galeria metamorfoz 

 

 

Doświadczenie w metamorfozach jak widzisz mam. Dlatego mam dobrą wiadomość:


Odchudzanie i modelowanie
sylwetki jest proste!

 

Kiedy połączymy moją specjalistyczną wiedzę z Twoim zaangażowaniem, to osiągnięcie celu będzie dla Ciebie dużo prostsze niż kiedy walczysz z tym sama.

Dlatego

Jeśli naprawdę chcesz przestać próbować tylko w końcu faktycznie poczuć się lepiej ze sobą, polubić swoje odbicie w lustrze i zadbać o swoją kondycję i zdrowie

to zapraszam Cię do skorzystania ze:

 

Stałej Opieki Trenerskiej - Prowadzenie Online
Mojego unikalnego programu
„Kształtowanie sylwetki”

 

Jako Twój trener online przeprowadzę Cię przez wszystkie niezbędne etapy pracy nad Twoją sylwetką. Otrzymasz dostęp do mojej merytorycznej wiedzy, spersonalizowany plan działania oraz stałe wsparcie i kontakt.

 

Skoro dotarłaś na tej stronie aż tutaj, to powinno być już jasne dla Ciebie, że:

 1. Schudnięcie lub polepszenie swojej sylwetki jest dużo łatwiejsze i znacznie bardziej realne, kiedy masz skuteczny, dostosowany do siebie plan działania, a nie walczysz jak z wiatrakami z pomocą porad z internetu.

 2. Oraz to, że nie musisz być w tym procesie sama.


Ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego jakie współpraca z trenerem online niesie ze sobą skutki uboczne:

 • poprawi się Twoje zdrowie i sprawność fizyczna, co może skutkować ustąpieniem różnych dolegliwości, a za to  zwiększoną energią i witalnością (również w późniejszym wieku)
 • zaczniesz się czuć dobrze ze swoim ciałem i lepiej wyglądać, a to znacząco zwiększa wybór ubrań, które na Tobie dobrze leżą i liczbę zdjęć na których będziesz dobrze wyglądać, może też wywołać to podziw w oczach innych, a co za tym idzie:
 • podskoczy Ci samoocena i poczucie pewności siebie, nie tylko ze względu na nowy wygląd, ale również dzięki temu, że udowodnisz sama sobie (ale też i innym…) że potrafisz, że dałaś radę i zadbałaś o siebie

Jeśli czujesz, że jesteś na te wszystkie efekty gotowa, to 

Trener Online
Co otrzymasz:


PLAN TRENINGOWY

 • Indywidualnie zaprojektowany - by pasował do celu ale i do Twojego stylu życia
 • Możliwość treningu w domu jeśli nie chcesz chodzić na siłownię
 • Atlas ćwiczeń - żebyś wiedziała jak je poprawnie wykonywać. W planie treningowym do każdego ćwiczenia jest filmik
 • Przejrzyście rozpisany - masz ćwiczyć a nie zastanawiać się to co mam robić?
 • Sprawdzone, skuteczne metody, z którymi od lat osiągam efekty dla moich klientek

 

“Efekty powalające. I to wszystko w domowych warunkach, bez specjalistycznego sprzętu, a sylwetka lepsza niż kiedykolwiek w moim życiu. Brzuch ciążowy zniknął już po miesiącu”

 

 

DIETA

 • Gotowe dni z przepisami - możesz zacząć praktycznie od razu
 • Proste i szybkie przepisy - żeby nic nie utrudniło Ci wytrwania na diecie
 • Jesz co lubisz - dietę komponuje na podstawie wywiadu z Tobą, czyli Ty wybierasz jakie produkty chcesz jeść
 • Ty również wybierasz ile posiłków dziennie chcesz spożywać
 • Produkty droższe i tańsze - Ty wybierasz ile chcesz przeznaczyć na dietę
 • Lista zakupów - usuwamy wszystkie wymówki
 • Lista zamienników - jedzenie ma być dla Ciebie odżywcze, ale też przyjemne i jak najprostsze do utrzymania
 • Aktualizacja przepisów - regularnie otrzymujesz nowe przepisy aby nie wkradła się monotonia do kuchni
 • Nauka zdrowego stylu życia - na wszystkie Twoje pytania odpowiem i wytłumaczę co i dlaczego masz robić, żeby osiągnąć efekt ale i go utrzymać


“Radek przyłożył się do moich treningów i diety, która zmienił bo kaprysiłam w 100%. Jestem szczęśliwsza, wyglądam sto razy lepiej”

PROWADZENIE KROK PO KROKU

 • Prowadzenie online od A do Z - już nie musisz się zastanawiać co robić
 • Prowadzenie za rączkę - ustalam plany, koryguję je wg Twoich potrzeb i postępów
 • Aż do osiągnięcia celu - jak najszybciej się da
 • Dostęp do mojej wiedzy i doświadczenia - odpowiem na każde Twoje pytanie i uwierz mi, nie ma pytań głupich, to ja jestem od tego żeby wiedzieć, a Ty żeby pytać, jeśli potrzebujesz.


“WARTO, WARTO, WARTO. Efekty osiągnięte szybciej niż przypuszczałam”


STAŁY KONTAKT

 • Wskaźnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 1 godzina!
 • Ty pytasz, ja odpowiadam
 • Wsparcie w trudnych chwilach - Kontakt 24/7
 • Dzięki temu mogę szybko reagować i wprowadzać korekty w planach


“Bałam się współpracy online, spodziewałam się słabej komunikacji, niezrozumiałych ćwiczeń, nietrafionej diety. Nic bardziej mylnego!!!”

MONITOROWANIE EFEKTÓW

 • Regularne raporty - mi służą do korekty planów, a Tobie jako bardzo skuteczny motywator
 • Wprowadzane na bieżąco zmiany - idziemy prosto do celu, a ja dbam żeby droga była jak najkrótsza
 • Kontrola postępów - usuwamy wymówki pod tytułem “nie ma wyników”


“Stała kontrola, co tygodniowe raporty, które również dają dużego kopa do roboty”
A teraz spójrz niżej i odpowiedz sobie na pytanie co ma dla Ciebie większą wartość?


Cena, którą widzisz czy to, że już niedługo poczujesz więcej energii, zyskasz większą pewność siebie i odzyskasz swoją sylwetkę z przed lat lub zupełnie nową, lepszą.

SPRAWDŹ MNIE
1 MIESIĄC
 • PLAN TRENINGOWY

 • DIETA

 • SUPLEMENTACJA

 • KONTAKT 24/7

 • MONITOROWANIE EFEKTÓW

 • PRZEPISY

 • MODYFIKOWANIE PLANÓW 

 • OSOBISTA ANALIZA TWOJEGO PRZYPADKU

169 zł

199 zł

0
Dostępne pakiety w promocyjnej cenie!!!
BESTSELLER
3 MIESIĄCE
 • PLAN TRENINGOWY

 • DIETA

 • SUPLEMENTACJA

 • KONTAKT 24/7

 • MONITOROWANIE EFEKTÓW

 • PRZEPISY

 • MODYFIKOWANIE PLANÓW

 • OSOBISTA ANALIZA    TWOJEGO PRZYPADKU 

399 zł

METAMORFOZA
6 MIESIĘCY
 • PLAN TRENINGOWY

 • DIETA

 • SUPLEMENTACJA

 • KONTAKT 24/7

 • MONITOROWANIE EFEKTÓW

 • PRZEPISY

 • MODYFIKOWANIE PLANÓW 

 • OSOBISTA ANALIZA TWOJEGO PRZYPADKU

599 zł

799 zł

0
Dostępne pakiety w promocyjnej cenie!!!

Co dalej?

 

Od razu po dokonanej opłacie zostaniesz przekierowana na stronę, na której pobierzesz kontakt do mnie, ankiety i jasne instrukcje jakich informacji potrzebuję od Ciebie, żeby ułożyć Twój spersonalizowany plan.


WAŻNE. Jeśli od razu po opłaceniu pakietu nie ma wiadomości w skrzynce głównej proszę  sprawdzić spam, czasami tam trafiają wiadomości.

 

Po odesłaniu do mnie ankiet w przeciągu 2 dni roboczych dostaniesz ode mnie plan żywienia oraz plan ćwiczeń dokładnie dostosowany do Twojej sytuacji – celu, który chcesz osiągnąć, stylu życia, preferencji żywieniowych, warunków i oczywiście wszystkich informacji na temat Twojego zdrowia i stanu Twojej sylwetki i zaczynamy działać. 

 

Następnie monitoruję stale Twoje postępy i dokonuję zmian w planie jeśli są potrzebne do osiągnięcia celu, lub jeśli Ty tego potrzebujesz. 

Czy jest inna droga?

 

OCZYWIŚCIE!

 

Możesz dalej testować i próbować różnych diet, metod, treningów, zajęć grupowych czy treningów dostępnych na internecie. Większość z nich jest świetna i działa cudownie ale czy to jest właśnie to czego potrzebujesz i czy Cię przybliża do Twojego celu?  


Bo Twój cel jest chyba najważniejszy. I jeśli chcesz mieć płaski brzuch to trenuj tak aby mieć płaski brzuch, a nie byle co oby się poruszać. Tak nie osiągniesz celu.


W tym programie dostaniesz sprawdzoną wiedzę i najskuteczniejsze metody, które działają praktycznie za każdym razem jeśli odpowiednio się do nich podejdzie. Możesz też być pewna, że to co od teraz będziesz robić, będzie zbliżać Cie prosto do celu.

Jeśli masz pytania, tu znajdziesz odpowiedzi

To znaczy, że każdy jest traktowany indywidualnie, a nie jak często bywa u trenerów na zasadzie „kopiuj-wklej”. Każdy z nas ma inna historię, doświadczenie, stopień zaawansowania, przebyte kontuzję, choroby. Dlatego plany powinny być tworzone indywidualnie pod konkretną osobę. To co zadziała na mnie nie znaczy, że zadziała na Ciebie. 

Pierwsze efekty odczuwalne zauważysz już po pierwszych dniach stosowania się do planów np. lepsze samopoczucie, lżej na żołądku. Pierwsze efekty wizualne zanotujesz już po pierwszych dwóch tygodniach np. mniejsze obwody, mniejsza waga. Po 3 miesiącach zauważą Twoi znajomi. Po pół roku nie poznają Ciebie najbliżsi. Po roku będziesz w szoku. Ale pamiętaj aby NIGDY się nie porównywać do kogoś, bo tak naprawdę każdy z nas ma swoje tempo i często to nie jest zależne od nas.    

Wskaźnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 1 godzina! Jak widzisz kontakt jest  bardzo szybki. Jeśli zadajesz proste pytanie, na które odpowiedź nie wymaga rozpisywania się to odpowiadam jak tylko odczytam wiadomość. Na raporty podczas współpracy odpowiadam tego samego dnia lub maksymalnie dnia następnego.   Dbam o szybki kontakt ze swoimi podopiecznymi i nie musisz czekać tydzień czasu na prostą odpowiedź typu „czy mogę dziś zjeść rybę zamiast mięsa”.  

Indywidualny plan żywieniowy oraz treningowy, stały kontakt on-line (messenger, email, instagram), plan suplementacji, monitorowanie efektów, wprowadzanie na bieżąco zmian w planach, w planie treningowym do każdego ćwiczenia jest filmik, Ty wybierasz jakie produkty chcesz jeść, Ty wybierasz ile posiłków dziennie chcesz spożywać, lista zamienników, produkty droższe i tańsze, Ty wybierasz ile chcesz przeznaczyć na dietę, brak sztywno narzuconych posiłków, sprawdzone i skuteczne metody.

Myślę, że jednak będziesz. Skoro rozważasz skorzystanie z opieki trenerskiej, to znaczy że motywację masz – chcesz zacząć wyglądać i czuć się lepiej. Tak jak pisałem wcześniej – samo to, że plany będą dostosowane do Ciebie sprawi, że będą bardziej wykonalne niż przypadkowa dieta z internetu. A monitorowanie przeze mnie wyników plus to, że jednak zainwestujesz w siebie również pieniądze dodatkowo wspiera samozaparcie. Punktem zwrotnym są oczywiście efekty, a samopoczucie kiedy centymetrów ubywa – nie do przecenienia.

To nie problem. Dieta jest zaprojektowana indywidualnie i jeśli nie lubisz niektórych produktów lub jesteś uczulony/a np.  na laktozę, gluten to tych produktów w diecie nie będzie. A wystarczy, że mi o tym napiszesz w ankiecie na podstawie, której układam plany.    

Gotowe plany otrzymasz do 2 dni roboczych po odesłaniu do mnie uzupełnionej ankiety, którą otrzymasz jak się zdecydujesz i wykupisz plany. Na podstawie ankiety układam wszystkie plany.    

Trening jest zaprojektowany indywidualnie. Jeśli nie możesz wykonywać, niektórych ćwiczeń, masz kontuzje, które uniemożliwiają wykonywanie pewnych ruchów to wszystko będzie uwzględnione w planie treningowym. Pamiętaj, że nie ma ćwiczeń, których nie można zastąpić.  

Tak. Plany treningowe rozpisuje również na warunki domowe. Wystarczy, że wypiszesz mi jakim sprzętem dysponujesz np. rowerek stacjonarny, skakanka, hantelki, gumy mini band itp. Ciężar własnego ciała, butelki z wodą to też kg i można je śmiało wykorzystać do treningu.    

Nie. Suplementacja jest zalecana ale nie obowiązkowa. Suplementacja, którą rozpisuje jest rozpisana pod konkretny cel oraz najczęściej występujące braki witamin i minerałów. Dlatego warto jest stosować się do suplementacji ponieważ wspomaga ona dotarcie do wyznaczonego celu.  

Nie. Każdy z nas indywidualną jednostką i na każdego działa coś innego. Dieta jest również zależna od wielu czynników np. stan zdrowia, system pracy, tryb życia, umiejętności kulinarne. To wszystko i wiele innych czynników będzie wpływało na Twój plan żywieniowy.      

W planie treningowym otrzymujesz link do filmiku z konkretnym ćwiczeniem. W ten sposób wiesz jak wygląda ćwiczenie. A jeśli dalej nie jesteś pewny/a techniki możesz dopytać instruktora, który jest na zmianie na siłowni lub możesz poradzić się znajomego, który ma już doświadczenie z treningiem.  

 

Jeśli masz wątpliwości czy ten pakiet jest dla Ciebie.
Czy jestem w stanie Tobie pomóc. 
Uważasz się za trudny przypadek.

Zostaw mi wiadomość.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 

 

 

Wszystko jest jasne. Nie mam więcej pytań…

 

Wiem co teraz myślisz dlatego mam dla Ciebie nietypową gwarancję.

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawiają się jeszcze różne pytania. Dołączyć do programu czy nie? Czy dam radę? Jak szybko zobaczę efekty? (Podpowiadam: już w pierwszym tygodniu poczujesz pierwsze efekty i poczujesz się lżej i lepiej)

 

Dlatego przygotowałem dla Ciebie żelazną gwarancję satysfakcji. Dołącz do programu, a jeśli po 7 dniach nie odczujesz jakichkolwiek pierwszych efektów, że czujesz się lepiej, lżej, masz więcej energii. 

To zwrócę Ci Twoje pieniądze co do grosza. Nie obrażę się. Nie strzele focha. Nie wpiszę Cię na “czarną listę”. Doskonale rozumiem, że nie wszystkim wszystko może pasować.

Ten program przyniesie Ci efekty, o których być może nie masz odwagi jeszcze marzyć. Będziesz po prostu zmieniała się z tygodnia na tydzień. 


To czy zainwestujesz w program, czy nie, w żaden sposób nie zmieni mojego życia. Nie zamierzam się wybrać w podróż dookoła świata, ani kupić nowego domu.  Bez względu czy dołączysz do programu “Kształtowanie sylwetki” – nic się u mnie nie zmieni. 


Ale ogromnie dużo zmieni się u Ciebie. Jestem przekonany, że w końcu osiągniesz swoje cele i przyjdzie TEN dzień, w którym stwierdzisz “było warto”. Że to były najlepiej zainwestowane pieniądze w Twoim życiu.

Przypominam komu

Trener Online
"Kształtowanie Sylwetki"
pomoże osiągnąć efekty:

 

Każdej kobiecie, która z jakiegoś powodu nie lubi obecnie swojego ciała i chce to zmienić, żeby w końcu dobrze się czuć oraz wyglądać ładnie i zdrowo

 

 • potrzebujesz schudnąć i zabierasz się za to jak do jeża. Potrzebujesz kogoś, kto się na tym zna kto powie Ci jak to zrobić, tak żeby sobie nie zaszkodzić i wesprze w trudnych chwilach.
 • masz już dość kołowrotka diet – próbowałaś już nie raz, ale zawsze coś się rozjechało i waga wraca do początkowej jeśli nie większej. Tym razem jednak chcesz rozprawić się z nadwagą raz na zawsze.
 • chcesz zdrowiej żyć – zarazić się ćwiczeniami i dietą i taki przykład i styl życia przekazać swoim dzieciom
 • chcesz się pozbyć dolegliwości powodowanych nadwagą takich jak zadyszka czy bóle stawów, żeby móc spędzać aktywniej czas i zwyczajnie lepiej się czuć
 • chcesz więcej korzystać z życia – częściej się uśmiechać, kupować dopasowane ubrania, pozwalać robić sobie zdjęcia i czuć się dobrze na plaży 
 • chcesz wymodelować swoją sylwetkę lub ujędrnić się – może brzuch się zmienił po ciąży, brakuje Ci wcięcia w talii, albo podobają Ci się krągłe pupy i wyrzeźbione plecy. To jest do zrobienia! 
 • potrzebujesz przytyć – bo na przykład chcesz w końcu poczuć się bardziej kobieco, albo, żeby przestali Cię pytać o dowód tożsamości jak zamawiasz wino w restauracji


Pamiętasz pytanie, które zadałem Ci na początku?

Jak się będziesz czuła, kiedy w końcu uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Ja znam odpowiedź, bo wiem, jak po metamorfozach czuły się moje klientki.

Wspaniale, lekko, zdrowo i pięknie.

Tak będziesz się czuła, kiedy w końcu osiągniesz swój cel.

Z uśmiechem spojrzysz w lustro i powiesz sobie:

zrobiłam to! sama dla siebie. Jestem z siebie dumna!

Znasz powiedzenie – nic się nie zmienia od na d… siedzenia?

Jest ono szczególnie adekwatne w kwestii kształtowania sylwetki.

I więcej Ci powiem.

WSZYSTKO się zmienia, kiedy w końcu ruszysz skutecznie w dobrą stronę

Zmienia na lepsze.

A biorąc pod uwagę, że w tej cenie nie znajdziesz lepszej, profesjonalnej, 100% dopasowanej do Ciebie opieki trenera personalnego i dietetyka, to

Nie ma na co czekać,

Zapraszam

Radek

© 2019 Trener Personalny Radosław Kojta | Polityka Prywatności | Kontakt