FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

To nie problem. Dieta jest zaprojektowana indywidualnie i jeśli nie lubisz niektórych produktów lub jesteś uczulony/a np. na laktozę, gluten to tych produktów w diecie nie będzie. Wystarczy, że mi o tym napiszesz w ankiecie na podstawie, której układam plany.

Gotowe plany otrzymasz do 2 dni roboczych po odesłaniu do mnie uzupełnionej ankiety, którą otrzymasz jak się zdecydujesz i wykupisz plany. Na podstawie ankiety układam wszystkie plany.

Trening jest zaprojektowany indywidualnie. Jeśli nie możesz wykonywać, niektórych ćwiczeń, masz kontuzje, które uniemożliwiają wykonywanie, niektórych ruchów to wszystko będzie uwzględnione w planie treningowym. Pamiętaj, że nie ma ćwiczeń, których nie można zastąpić.

Odezwij się do mnie za pomocą formularza kontaktowego lub na Facebooku lub na Maila. Napisz co Cię interesuje. W przeciągu kilku godzin się do Ciebie odezwę, omówimy szczegóły i prześle kwestionariusze (ankieta + raport) do wypełnienia. Na podstawie kwestionariuszy układam plany.

Tak. Plany treningowe rozpisuje również na warunki domowe. Wystarczy, że wypiszesz mi jakim sprzętem dysponujesz np. rowerek stacjonarny, skakanka, hantelki, gumy mini band itp. Ciężar własnego ciała, butelki z wodą to też kg i można je śmiało wykorzystać do treningu.

To znaczy, że każdy jest traktowany indywidualnie.

Każdy z nas ma inna historię, doświadczenie, stopień zaawansowania, przebyte kontuzję, choroby. Dlatego plany powinny być tworzone indywidualnie pod konkretną osobę. To co zadziała na mnie nie znaczy, że zadziała na Ciebie.

Pierwsze efekty odczuwalne zauważysz już po pierwszych dniach stosowania się do planów np. lepsze samopoczucie, lżej na żołądku.

Pierwsze efekty wizualne zanotujesz już po pierwszych dwóch tygodniach np. mniejsze obwody, mniejsza waga.

Po 3 miesiącach zauważą Twoi znajomi.

Po pół roku nie poznają Ciebie najbliżsi. Po roku będziesz w szoku. Ale pamiętaj aby NIGDY się nie porównywać do kogoś, bo tak naprawdę każdy z nasz ma swoje tempo i często to nie jest zależne od nas.

Wskaźnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 1 godzina! Jak widzisz kontakt jest bardzo szybki. Jeśli zadajesz proste pytanie, na które odpowiedź nie wymaga rozpisywania się to odpowiadam jak tylko odczytam wiadomość.

Na raporty podczas współpracy odpowiadam tego samego dnia lub maksymalnie dnia następnego.

Dbam o szybki kontakt ze swoimi podopiecznymi i nie musisz czekać tydzień czasu na prostą odpowiedz typu „czy mogę dziś zjeść rybę zamiast mięsa”.

Nie. Suplementacja jest zalecana ale nie obowiązkowa. Suplementacja jest rozpisana pod konkretny cel oraz najczęściej występujące braki witamin i minerałów. Dlatego warto jest stosować się do suplementacji ponieważ wspomaga ona dotarcie do wyznaczonego celu.

Nie. Jeśli masz aktualne badania to dobrze. Będzie jasna sprawa czy masz problemy ze zdrowiem.

Warto być świadomym tego, że jeśli nie masz badań, a coś Ci dolega to może mieć wpływ na Twoje efekty, a raczej ich brak np. niedoczynność tarczy, którą masz ale o tym nie wiesz.

Nie. Każdy z nas indywidualną jednostką i na każdego działa coś innego. Dieta jest również zależna od wielu czynników np. stan zdrowia, system pracy, tryb życia, umiejętności kulinarne. To wszystko i wiele innych czynników będzie wpływało na system odżywania.

Plan treningowy rozpisany jest na 8 tygodni.

W planie treningowym otrzymujesz link do filmiku z konkretnym ćwiczeniem. W ten sposób wiesz jak wygląda ćwiczenie.

W tym filmiku szczegółowo wyjaśniam jak wygląda współpraca online. Zapraszam do oglądania jeśli interesuje Cię współpraca. OGLĄDAJ