Wymarzona sylwetka – zobacz jak bardzo zmieni się Twój dzień.

Jak na Twoje codzienne życie wpływa sylwetka o jakiej marzysz? (Nie musi to być sylwetka fit modelki wystarczy taka z jaką dobrze się czujesz)

1. Już na dzień dobry czujesz się znakomicie, masz więcej energii, a kiedy widzisz w lustrze płaski i wyrzeźbiony brzuch, to od razu pojawia się na Twojej buzi uśmiech oraz duma. I tak codziennie!

2. Masz większą pewność siebie, która rozlewa się na całe życie od zawodowego po relacje z innymi. Chodzisz z podniesiona głową, a nie jak szara myszka.

3. Dobrze zbudowana sylwetka nie sprawia, że jesteś lepszą osobą od innych ale sprawia, że żyje Ci się lepiej i łatwiej. Jakaś magiczna siła sprawia, że wszystko jest łatwiejsze. (sprawdź wpis “Przewodnik kształtowania kobiecej sylwetki”)

4. Wyrzeźbiony brzuch, sixpack, zgrabny tyłek w tym nie ma żadnych minusów, są tylko i wyłącznie korzyści. A każdy kto to wymęczył na treningach mowi, że było warto. Więc może warto zacząć…?

5. To numer jeden (mimo, że 5). Odzyskujesz komfort psychiczny! (Kto nie chce spokojnie żyć?) Przestaniesz szczekać na siebie w myślach, że jesteś beznadziejna, brzydka, źle wyglądasz, tu się wylewa, tam giba, gdzie moja pewność siebie, źle ze sobą czuje itd. Masz po prostu wywalone bo czujesz się
wspaniale (patrz pkt. 1,2,3,4,6).

6. Masz myśli, które Cię rozwiją, a nie dołują. Myslisz konstruktywnie, a nie destrukcyjnie. Praca nad ciałem wymaga zaangażowania, poszukiwania nowych rozwiązań, co zrobić, aby było jeszcze lepiej. To nastraja Cię na budowanie i tworzenie. Podobne myślenie przenosisz na inne dziedziny życia np. projekty w pracy, naukę. Robisz bo wiesz, że tak trzeba i dasz radę, a nie dołujesz się, że nie dasz rady.

BRZMI JAK BAJKA ALE JEST JEDEN HACZYK ABY ŻYĆ W TEJ BAJCE MUSISZ NA TO ZAPRACOWAĆ.

Powiesz, że ciężko… Trzeba dietę trzymać. Trenować. Wyrzeczenia. Wysiłek. Zaangażowanie. A Nooo trzeba! Mieć wymarzona sylwetkę to trudne ale trudne też jest mieć sylwetkę, której nie akceptujesz.

DLATEGO WYBIERZ, KTÓRE TRUDNE JEST DLA CIEBIE “LEPSZE”. JA PROPONUJE, PRZESTAŃ SIĘ ZRZEKAĆ TYCH KORZYŚCI I BIERZ SIĘ DO ROBOTY.

Potrzebujesz indywidualnej diety lub wsparcia w dążeniu do idealnej formy?

Dołącz do grona osób, które mają: 

  • Skuteczne metody treningowe i żywieniowe
  • Dostęp do profesjonalnej wiedzy
  • Pewność, że robią to co trzeba
  • Wsparcie
  • WYNIKI !!!

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. Oto plan na Ciebie:

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “nie chce mi siꔓod jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie wymagać więcej. Znacznie więcej, bo możesz.
3. ZBUDUJ wymarzoną sylwetkę – w tym mogę Ci pomóc

Zapraszam do programu Metamorfozy Sylwetki Online.