Odchudzanie, odchudzaniu nie równe.

Kiedy po odchudzaniu zamiast komplementów, słyszysz częściej… “Jesteś chora?”, “Co się z Tobą stało?”, “Źle wyglądasz”. To wiedz, że spie***yłaś odchudzanie. Zrobiłaś najgorsze co można zrobić! I o ile efekt został osiągnięty zrzuciłaś wagę , to wyglądasz gorzej! Starzej! Skóra wisi! Na twarzy wyglądasz jak śmierć. Wory pod oczami! Policzki zapadnięte!

Dlaczego tak się stało?

Bo skupiłaś się tylko i wyłącznie na zgubieniu jak największej ilości kilogramów w jak najkrótszym czasie. Przez co Twoje ciało mocno straciło na wadze ale i straciło na jakości. Pojawił się cellulit, zmarszczki, wisząca skóra na brzuchu. Do tego czujesz się fatalnie i wydaje Ci się, że jednak z nadwagą wyglądałaś lepiej. Na zdrowszą!

To bardzo częsty scenariusz podczas odchudzania. Do tego oczywiście dochodzi efekt Jo Jo.

W takim razie jak powinno wyglądać mądre odchudzanie?

Cierpliwości. Nie spiesz się. To nie wyścig i z nikim się nie ścigasz.
Przestań głodować. A nawet jedz sporo ale cały czas na deficycie.
Jeśli masz do zrzucenia 20 kg to zrób to na raty. Poświęć na to rok, a wet dłużej (im wolniej tym lepiej, skóra będzie miała czas się wchłonąć). Oczywiście można to zrobić szybciej ale skutki szybkiego odchudzania opisałem wyżej.
Ćwicz!!!! Aby zachować piękne ciało.

Jeśli w efekcie końcowym odchudzania chcesz wyglądać dobrze, a przede wszystkim czuć się zdrowo. To musisz zrobić rekompozycję.

trening kobiet

Co to znaczy?

Jednocześnie spalaj tłuszcz i przez odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń (zobacz przykładowy trening) trenuj mięśnie, które będą wypełniać Twoją sylwetkę. Dzięki temu Twoje ciało na koniec odchudzania będzie w o wiele lepszej formie. Będzie pełne, skóra napięta i jędrna. A Ty będziesz się czuć znakomicie. I będziesz słyszeć komplementy “Wow Świetnie wyglądasz. Jak to zrobiłaś”

(chce abyś od dziś budowanie mięśni kojarzyła z czymś pozytywnym czyli jędrną i napięta sylwetką, która ma pełne kształty. A nie z przerostem masy mięśniowej, która w przypadku kobiet jest niemożliwa.)

Kończąc zastanów się co jest tak naprawdę Twoim celem. To, żeby pozbyć się jak najszybciej wagi i wyglądać szczupło w ciuchach ale bez nich już średnio… Czy wolisz wydłużyć proces odchudzania ale na końcu czuć się i wyglądać znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *