Kalkulator zapotrzebowania kalorii

Kalkulator zapotrzebowania kalorii

 

Poniżej masz możliwość dostosowania proporcji białka, węglowodanów i tłuszczów do wyliczonej wartości kalorycznej. (zwróć uwagę, aby łączna wartość % równała się 100%)

 

Ustaw swoje makroskładniki25%

25%

50%

Uwaga: Ten kalkulator zapotrzebowania kalorii jest oparty na wzorze Mifflina i uwzględnia współczynnik aktywności na zapotrzebowanie kaloryczne.

 

Kaloryczność jest obliczana na podstawie danych takich jak wiek, płeć, wzrost i masa ciała, a współczynnik aktywności pozwala dostosować wynik do indywidualnego poziomu aktywności fizycznej. W kalkulatorze są dostępne przykłady współczynników, takie jak “niska”, “umiarkowana”, średnia”. “wysoka” i “ekstremalna”.

 

 

Należy jednak pamiętać, że kalkulator zapotrzebowania kalorii jest tylko narzędziem orientacyjnym i nie zawsze pokazuje dokładne wyniki. Inne czynniki, takie jak styl życia, metabolizm i choroby, mogą mieć wpływ na prawidłowe obliczenie zapotrzebowania kalorycznego.  Dla uzyskania bardziej precyzyjnej oceny zapotrzebowania kalorycznego, należy skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem.

Potrzebujesz indywidualnej pomocy w dążeniu do idealnej formy? Zapraszam do współpracy!

Dołącz do grona osób, które mają: 

  • Skuteczne metody treningowe i żywieniowe
  • Dostęp do profesjonalnej wiedzy
  • Pewność, że robią to co trzeba
  • Wsparcie
  • WYNIKI !!!

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. Oto plan na Ciebie:

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “od jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie wymagać więcej.
3. ZBUDUJ wymarzoną sylwetkę – w tym mogę Ci pomóc.

Zapraszam do programu Metamorfozy Sylwetki Online.