Super, że tu jesteś! zanim pokażę Ci cenę chce abyś odpowiedziała sobie na kilka pytań.

 • Jak to jest, że dieta i zajęcia fitness nie dają zadowalających efektów? Starasz się, a mimo to masz słabe wyniki. – Ile jeszcze tak wytrzymasz i PO CO w tym tkwisz?

 

 • Jak to jest, że chwytasz się każdej cudownej nowinki, nowej diety, treningów ulubionej trenerki, suplementów ale efektów nie widać? – Może czas zacząć robić to co SKUTECZNE, a nie modne?

 

 • Jak to jest gdy bardzo chcesz schudnąć, zbudować zgrabny pośladek, zrobić piękny płaski brzuch ale nie wiesz od czego zacząć? – Może czas skorzystać z pomocy kogoś kto wie jak ZREALIZOWAĆ Twoje cele?

 

 • W końcu jak to jest mieć wiecznie problem z zakupem nowych ciuchów? Czuć się źle w swoim ciele? Czuć złość, że doprowadziłaś się do takiego stanu? – To musi być męczące i CZAS TO ZMIENIĆ. 

Dołącz do grona osób, które mają: 

 

Dzięki temu…

metamorfoza sylwetki

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. A w 3 miesiące zrobimy wyniki jakich nie osiągnęłaś sama przez ostatni rok. A w rok osiągniemy to czego większość nie osiąga PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

 

 

Plan na Ciebie jest prosty:

 

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “nie chce mi się”, “od jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie więcej wymagać. 
3. STWÓRZ wymarzoną sylwetkę.

 

W tym ostatnim mogę Ci pomóc. Wiec jeśli nie lubisz czekać na efekty nie wiadomo jak długo to musisz też podjąć szybką decyzję bo mam tylko…

0
DOSTĘPNE MIEJSCA

Oczywiście możesz wrócić tutaj w dowolnym momencie ale nie zagwarantuje Ci, że będą wolne miejsca. A teraz, aby ułatwić Ci decyzję szczerze odpowiedz sobie na…

niezwykle ważne pytanie:

Co ma dla Ciebie większą wartość? Cena, którą widzisz niżej czy to, że już niedługo podniesiesz jakość swojego życia?


Jeśli wybierasz lepszą jakość życia, który pakiet wolisz?

Czy widzisz jakikolwiek powód, by nie skorzystać z tej współpracy już teraz? Jeśli tak, napisz do mnie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  WIESZ JUŻ WSZYsTKO I JESZCZE SIĘ WAHASZ?


  Wydaje Ci się, że jak nic nie wybierzesz to NIC się nie stanie? O Nie. Nie. Nie. Moja droga. Pamiętaj, że brak wyboru też jest wyborem i ma swoje silne konsekwencje np.


  Jesteś na to gotowa? Jeśli nie to…

  Co dalej po zakupie?

  KROK 1

   

  Od razu po dokonanej opłacie zostaniesz przekierowana na stronę oraz zostanie wysłana wiadomość email, gdzie pobierzesz ankiety i jasne instrukcje jakich informacji potrzebuję od Ciebie, żeby ułożyć Twój spersonalizowany plan.

   

   

  WAŻNE. Jeśli od razu po opłaceniu pakietu nie ma wiadomości w skrzynce głównej proszę  sprawdzić spam, czasami tam trafiają wiadomości. Jeśli i tam nie będzie ankiet do pobrania proszę  się ze mną skontaktować.

   

   

  KROK 2

   

  Po odesłaniu do mnie wypełnionych ankiet, które otrzymałaś w przeciągu 2 dni roboczych dostaniesz ode mnie plan żywienia oraz plan ćwiczeń dokładnie dostosowany do Twojej sytuacji – celu, który chcesz osiągnąć, stylu życia, preferencji żywieniowych, warunków i oczywiście wszystkich informacji na temat Twojego zdrowia i stanu Twojej sylwetki i zaczynamy działać. 

   

   

  KROK 3

   

   

  Następnie już jako Twój trener, dbam o to aby droga do celu była jak najkrótsza. Monitoruję stale postępy i dokonuję zmian w planach jeśli są potrzebne do osiągnięcia celu, lub jeśli Ty tego potrzebujesz.

   

  Jeśli masz pytania, tu znajdziesz odpowiedzi

  Jest to 7 dniowy jadłospis, który stosujesz przez miesiąc. Co miesiąc dodaję kolejne 7 dni z przepisami. Więc im dłużej współpracujemy tym więcej przepisów masz do wyboru. 

  To znaczy, że każdy jest traktowany indywidualnie. Każdy z nas ma inna historię, doświadczenie, stopień zaawansowania, przebyte kontuzję, choroby. Dlatego plany powinny być tworzone indywidualnie pod konkretną osobę. To co zadziała na mnie nie znaczy, że zadziała na Ciebie. 

  Pierwsze efekty odczuwalne zauważysz już po pierwszych dniach stosowania się do planów np. lepsze samopoczucie, lżej na żołądku.

  Pierwsze efekty wizualne zanotujesz już po pierwszych dwóch tygodniach np. mniejsze obwody, mniejsza waga.

  Po 3 miesiącach zauważą Twoi znajomi. A po pół roku nie poznają Ciebie najbliżsi.

  Po roku będziesz w szoku.

  Wskaźnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 1 godzina! Jeśli zadajesz proste pytanie, na które odpowiedź nie wymaga rozpisywania się to odpowiadam jak tylko odczytam wiadomość. Na raporty podczas współpracy odpowiadam tego samego dnia lub maksymalnie dnia następnego. 

  Dbam o szybki kontakt ze swoimi podopiecznymi i nie musisz czekać tydzień czasu na prostą odpowiedź typu „czy mogę dziś zjeść rybę zamiast mięsa”.  

  Indywidualny plan żywieniowy oraz treningowy, stały kontakt on-line (messenger, email, instagram), plan suplementacji, monitorowanie efektów, wprowadzanie na bieżąco zmiany w planach, do każdego ćwiczenia jest filmik, Ty wybierasz jakie produkty chcesz jeść, Ty wybierasz ile posiłków dziennie chcesz spożywać, lista zamienników, brak sztywno narzuconych posiłków, sprawdzone i skuteczne metody.

  Myślę, że jednak będziesz. Skoro rozważasz skorzystanie z opieki trenerskiej, to znaczy że motywację masz – chcesz zacząć wyglądać i czuć się lepiej. Tak jak pisałem wcześniej – samo to, że plany będą dostosowane do Ciebie sprawi, że będą bardziej wykonalne niż przypadkowa dieta z internetu.

  A monitorowanie przeze mnie wyników plus to, że jednak zainwestujesz w siebie również pieniądze dodatkowo wspiera samozaparcie. Punktem zwrotnym są oczywiście efekty, a samopoczucie kiedy centymetrów ubywa – nie do przecenienia.

  To nie problem. Dieta jest zaprojektowana indywidualnie i jeśli nie lubisz niektórych produktów lub jesteś uczulony/a np.  na laktozę, gluten to tych produktów w diecie nie będzie. Wystarczy, że mi o tym napiszesz w ankiecie na podstawie, której układam plany.  Ankietę otrzymasz po zakupie. 

  Gotowe plany otrzymasz do 2 dni roboczych po odesłaniu do mnie uzupełnionej ankiety, którą otrzymasz jak się zdecydujesz i wykupisz plany. Na podstawie ankiety układam wszystkie plany.    

  Trening jest zaprojektowany indywidualnie. Jeśli nie możesz wykonywać, niektórych ćwiczeń, masz kontuzje, które uniemożliwiają wykonywanie pewnych ruchów to wszystko będzie uwzględnione w planie treningowym. Pamiętaj, że nie ma ćwiczeń, których nie można zastąpić.  

  Tak. Plany treningowe rozpisuje również na warunki domowe. Wystarczy, że wypiszesz mi jakim sprzętem dysponujesz np. rowerek stacjonarny, skakanka, hantelki, gumy mini band itp. Ciężar własnego ciała, butelki z wodą to też kg i można je śmiało wykorzystać do treningu.    

  Nie. Każdy z nas indywidualną jednostką i na każdego działa coś innego. Dieta jest również zależna od wielu czynników np. stan zdrowia, system pracy, tryb życia, umiejętności kulinarne. To wszystko i wiele innych czynników będzie wpływało na Twój plan żywieniowy.      

  Nie. Suplementacja jest zalecana ale nie obowiązkowa. Suplementacja, którą rozpisuje jest rozpisana pod konkretny cel oraz najczęściej występujące braki witamin i minerałów. Dlatego warto jest stosować się do suplementacji ponieważ wspomaga ona dotarcie do wyznaczonego celu.  

  W planie treningowym otrzymujesz link do filmiku z konkretnym ćwiczeniem. W ten sposób wiesz jak wygląda ćwiczenie. Możesz i zalecam aby nagrywać ćwiczenia i wysyłać do mnie, a ja dam feedback co należy poprawić. 

  © 2019 Trener Personalny Radosław Kojta | Polityka Prywatności | Kontakt

  ×
  ×

  Koszyk