Dieta na 8 tygodni – jednorazowa oplata.

 

 

Indywidualny plan żywieniowy rozpisany na podstawie wstępnego wywiadu na temat celów, zdrowia, stylu życia, produktów, które lubisz oraz tych, których nie chcesz mieć w diecie. 

 

 

Dieta jest dostosowana do potrzeb podopiecznego oraz jego celu. Pamiętaj, że dieta ma być dostosowana do Twojego życia, a nie Ty do diety. Dlatego to Ty decydujesz o wielu czynnikach w diecie jak np. ilość posiłków czy produkty jakie się w niej znajdują.

 

 

Dietę należy stosować przez ok. 2 miesiące. Po tym czasie zazwyczaj należy dokonać zmian aby dalej notować postępy.

 

 

Przy projektowaniu planów żywieniowych biorę pod uwagę:

 

 

 • Budowę ciała
 • Aktywność fizyczną
 • Upodobania smakowe
 • Zdolności kulinarne
 • Nietolerancje pokarmowe

 

 

W diecie znajdziesz:

 

 

 • 7 gotowych dni z przepisami
 • 7 różnych śniadań, obiadów i kolacji, które możesz stosować wymiennie
 • Listę zamienników
 • Listę zakupów
 • Przejrzyście rozpisane makro składniki do każdego posiłku

 

 

Dodatkowo

 

 

 • Ty wybierasz jakie produkty chcesz jeść
 • Ty wybierasz ile posiłków dziennie chcesz spożywać
 • Produkty droższe i tańsze, Ty wybierasz ile chcesz przeznaczyć na dietę

 

 

Dieta indywidualna na 8 tygodni koszt – 139 zł

 

 

 

 

Co dalej po opłacie?

 

 

Od razu po dokonanej opłacie zostanie wysłany do Ciebie wiadomość email, w której pobierzesz  ankiety i jasne instrukcje jakich informacji potrzebuję od Ciebie, żeby ułożyć Twój spersonalizowany plan.

 

 

Jeśli od razu po zakupie nie będzie wiadomości w skrzynce głównej, proszę sprawdzić SPAM czasem tam trafiają wiadomości. A gdyby i tam nie było to proszę o kontakt na adres email: rktrener@gmail.com 

 

 

 

Po odesłaniu do mnie ankiet w przeciągu 2 dni roboczych dostaniesz plan żywienia  dokładnie dostosowany do Twojej sytuacji – celu, który chcesz osiągnąć, stylu życia, preferencji żywieniowych, warunków i oczywiście wszystkich informacji na temat Twojego zdrowia i stanu Twojej sylwetki i zaczynamy działać. 

 

 

Najczęściej zadawane pytania.

 

A co jeśli jestem osobą wybredną i nie lubię niektórych produktów?

To nie problem. Dieta jest zaprojektowana indywidualnie i jeśli nie lubisz niektórych produktów lub jesteś uczulony/a np. na laktozę, gluten to tych produktów w diecie nie będzie. A wystarczy, że mi o tym napiszesz w ankiecie na podstawie, której układam plany.

Jak długo czeka się na gotowe plany?

Gotowe plany otrzymasz do 2 dni roboczych po odesłaniu do mnie uzupełnionej ankiety, którą otrzymasz jak się zdecydujesz i wykupisz plany. Na podstawie ankiety układam wszystkie plany.

Co jeżeli nie mogę wykonywać niektórych ćwiczeń?

Trening jest zaprojektowany indywidualnie. Jeśli nie możesz wykonywać, niektórych ćwiczeń, masz kontuzje lub  schorzenia, które uniemożliwiają wykonywanie pewnych ruchów to wszystko będzie uwzględnione w planie treningowym. Pamiętaj, że nie ma ćwiczeń, których nie można zastąpić.

Jestem zdecydowany/a. Co teraz? Jak zacząć?

Odezwij się do mnie na Facebook lub na Maila. Napisz co Cię interesuje. W przeciągu kilku godzin się do Ciebie odezwę, omówimy szczegóły i prześle kwestionariusze (ankieta + raport) do wypełnienia. Na podstawie kwestionariuszy układam plany.

Czy rozpisuje treningi na warunki domowe?

Tak. Plany treningowe rozpisuje również na warunki domowe. Wystarczy, że wypiszesz mi jakim sprzętem dysponujesz np. rowerek stacjonarny, skakanka, hantelki, gumy mini band itp. Ciężar własnego ciała, butelki z wodą to też kg i można je śmiało wykorzystać do treningu.

Co oznacza, że plan jest indywidualny?

To znaczy, że każdy jest traktowany indywidualnie, a nie jak często bywa u trenerów na zasadzie „kopiuj-wklej”. Odpowiedz sobie na pytanie czy popularny trener jest w stanie obsłużyć setki jak nie tysiące podopiecznych, którzy do niego piszą?

 

Osobiście nie polecam popularnych trenerów bo możesz być na 100% pewny/a, że to nie będzie indywidualna współpraca.

Każdy z nas ma inna historię, doświadczenie, stopień zaawansowania, przebyte kontuzję, choroby. Dlatego plany powinny być tworzone indywidualnie pod konkretną osobę. To co zadziała na mnie nie znaczy, że zadziała na Ciebie.

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

Pierwsze efekty odczuwalne zauważysz już po pierwszych dniach stosowania się do planów np. lepsze samopoczucie, lżej na żołądku. Pierwsze efekty wizualne zanotujesz już po pierwszych dwóch tygodniach np. mniejsze obwody, mniejsza waga.

Po 3 miesiącach zauważą Twoi znajomi. Po pół roku nie poznają Ciebie najbliżsi. Po roku będziesz w szoku. Ale pamiętaj aby NIGDY się nie porównywać do kogoś, bo tak naprawdę każdy z nasz ma swoje tempo i często to nie jest zależne od nas.

Jak wygląda kontakt podczas współpracy?

Wskaźnik odpowiedzi na Facebooku wynosi 1 godzina! Jak widzisz kontakt jest bardzo szybki. Jeśli zadajesz proste pytanie, na które odpowiedź nie wymaga rozpisywania się to odpowiadam jak tylko odczytam wiadomość.

Na raporty podczas współpracy odpowiadam tego samego dnia lub maksymalnie dnia następnego.

 

Dbam o szybki kontakt ze swoimi podopiecznymi i nie musisz czekać tydzień czasu na prostą odpowiedz typu „czy mogę dziś zjeść rybę zamiast mięsa”. A często tak bywa u trenerów.

Czy suplementacja którą zalecasz jest obowiązkowa?

Nie. Suplementacja jest zalecana ale nie obowiązkowa. Suplementacja jest rozpisana pod konkretny cel oraz najczęściej występujące braki witamin i minerałów. Dlatego warto jest stosować się do suplementacji ponieważ wspomaga ona dotarcie do wyznaczonego celu.

Czy wymagam badań lekarskich?

Nie. Jeśli masz aktualne badania to dobrze. Będzie jasna sprawa czy masz problemy ze zdrowiem.

Warto być świadomym tego, że jeśli nie masz badań, a coś Ci dolega to może mieć wpływ na Twoje efekty, a raczej ich brak np. niedoczynność tarczy, którą masz ale o tym nie wiesz.

Czy układam diety o konkretny system żywieniowy?

Nie. Każdy z nas indywidualną jednostką i na każdego działa coś innego. Dieta jest również zależna od wielu czynników np. stan zdrowia, system pracy, tryb życia, umiejętności kulinarne. To wszystko i wiele innych czynników będzie wpływało na system odżywania.

Na jaki czas jest plan treningowy?

Plan treningowy rozpisany jest na 8 tygodni.

Jestem osobą początkującą i nie znam się na ćwiczeniach. Co robić?

W planie treningowym otrzymujesz link do filmiku z konkretnym ćwiczeniem. W ten sposób wiesz jak wygląda ćwiczenie. A jeśli dalej nie jesteś pewny/a techniki możesz dopytać instruktora, który jest na zmianie na siłowni lub możesz poradzić się znajomego, który ma już doświadczenie z treningiem.

Jak wygląda prowadzenie online od początku do końca?

W tym filmiku szczegółowo wyjaśniam jak wygląda współpraca online. Zapraszam do oglądania jeśli interesuje Cię współpraca. OGLĄDAJ