Jak pić więcej wody? Kilka mega tipów!

To co ważne to we wpisie mówię o samej wodzie, nie licząc herbat, kawy i innych napojów, które każdego dnia wypijasz.

TIP #1 (a nawet 3 do wyboru taki BONUS) Wyznacz sobie cel:

  1. Narysuj w połowie 1,5l butelki wody kreseczkę z godziną np. 12:00. Pierwszą połowę musisz wypić do godziny 12:00, a drugą połowę wody do końca dnia.
  2. Wypij 6 szklanek wody dziennie. Są specjalne aplikacje na smartfona. Mogą być pomocne zanim wyrobisz w sobie nawyk.
  3. Zawsze miej przy sobie małą butelkę wody (jest wygodniejsza od dużej). Wypij 3 takie butelki dziennie.

TIP #2. Pij tylko i wyłącznie niegazowaną wodę. Gaz w wodzie szybciej gasi pragnienie przez co mniej jej wypijesz co nie znaczy, że już się nawodniłaś. Pragnienie to nie jedyna oznaka odwonienia, wieczne zmęczenie również może sugerować, że pijesz za mało.

TIP #3. Jeśli nie lubisz smaku wody. Dodaj sok z owoców np. maliny, cytryna, truskawki. Łącznie z owocami. Lub mięta, plasterki ogórka. Kombinacji jest wiele. Znajdź swój smak. I pamiętaj woda ma nawadniać, a nie smakować jak Coca Cola.

TIP #4. Miej butelkę wody wody wszędzie. W kuchni, pokoju, miejscu pracy. W torbie sportowej. I zawsze jak spojrzysz na wodę weź małego łyka.

TIP #5. Traktuj wodę jako suplementację. Dla swoich podopiecznych w suplementacji zawsze wpisuję wodę. Takie spojrzenie na wodę wszystko zmienia. Bo w zwykłej wodzie zaczynasz postrzegać coś co działa (bo działa) i jest potrzebne. (zobacz również wpis o tym jakie korzyści daje dieta w połączeniu z nawdonieniem cera jak z photoshopa gwarantowana)

Swoją drogą to ciekawe jak bardzo dbasz o suplementy typu spalacz tłuszczu, kremy na lepsza cerą czy cellulit, a zapominasz o wodzie, która jest OBOWIĄZKOWA i dzięki niej wyglądasz i czujesz się lepiej.

Dlatego od dziś traktuj ją jako SUPLEMENTACJĘ. Minimum 1,5 czystej wody dziennie + dodatkowe napoje jak kawa, herbata itd.

Ps. Nie wiem czy Dżony z grafiki się nawadnia czy tylko przemywa twarz ale ważne że jest woda! i że przykuł Twoją uwagę, dzięki temu mogłaś poznać te kilka tipów, które sprawią, że Twoje życie stanie się lepsze. Bo woda to potęga! Nie wierzysz? To zacznij ją pić i sprawdź co się wydarzy.

Potrzebujesz indywidualnej diety lub wsparcia w dążeniu do idealnej formy?

Dołącz do grona osób, które mają: 

  • Skuteczne metody treningowe i żywieniowe
  • Dostęp do profesjonalnej wiedzy
  • Pewność, że robią to co trzeba
  • Wsparcie
  • WYNIKI !!!

Zróbmy wspólnie to co było dla Ciebie niemożliwe. Oto plan na Ciebie:

1. PRZESTAŃ tolerować wymówki typu “nie chce mi siꔓod jutra”.
2. ZACZNIJ od siebie wymagać więcej. Znacznie więcej, bo możesz.
3. ZBUDUJ wymarzoną sylwetkę – w tym mogę Ci pomóc

Zapraszam do programu Metamorfozy Sylwetki Online.