Dieta i jej korzyści o których mało się mówi. Cera jak z Photoshop.

Dieta, chciałbym przypomnieć albo i uświadomić bo może o tym nie wiesz ale dieta służy nie tylko po to aby schudnąć. Dieta czyli to co spożywasz każdego dnia jest BUDULCEM Twojego ciała.


Co to znaczy?

Dieta wpływa na to jak wyglądasz, że masz ładne i błyszczące włosy, paznokcie, gładką cerę jak z photoshopa, czy masz cellulit czy nie, że masz akceptowalną i zdrową ilość tkanki tłuszczowej.

Tak to wszystko zasługa tego czym się żywisz!

To co jesz jest Twoim budulcem. Możesz dostarczać kiepskiego budulca, a możesz i dobrego. Twój wybór. Ale jeśli dostarczasz tego kiepskiego to nie licz, że będziesz wyglądać młodziej i lepiej, tak się nie da. Sorry Winnetou. Nawet gdy dorzucisz do tego najlepsze kosmetyki.

Chcesz wyglądać młodo, a zapominasz o podstawach!

Tu chciałbym podkreślić jedną kwestię. Każda kobieta tak mocno pragnie zatrzymać młodość jak najdłużej. Kupując kremy na zmarszczki, na ładną skórę, na włosy itd. ogólnie aby zatrzymać procesy starzenia.

A jednocześnie zapominając o podstawach czyli diecie….

Jak wyżej wspomniałem dieta to budulec Twojego ciała. Jak odżywiasz się prawidłowo to automatycznie wyglądasz młodziej i lepiej, BEZ KONIECZNOŚCI UŻYWANIA KOSMETYKÓW, bo to co dają Ci kosmetyki dostarczasz już po przez dietę. To takie proste 😉

(ps. NA PROCESY STARZENIA JESZCZE NIC NIE WYMYŚLONO LEPSZEGO OD DOBREJ DIETY.)

I zastanów się jaki to ma sens, nie dbać o dietę ale smarować się kosmetykami. Porównał bym to, do…

Tak jakby podsypać kwiatki jakąś odżywką aby wyrosły piękne, bujne i duże róże ale jednocześnie nie podlewać ich (nie zadbać o podstawę).

Wyrosną z tego kwiatki?

Raczej nie, a jak się uda i wyrosną to będą mizerne bo nie dostarczasz tego co NAPRAWDĘ potrzebują, wody (czytaj diety).


Do zapamiętania i wbicia do głowy dla każdej dbającej o siebie kobiety.
DIETA TO NIE TYLKO COŚ CO ODCHUDZA. DIETA TO JAKOŚĆ TWOJEGO CIAŁA ORAZ ŻYCIA.